شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : اسامی افراد و دستگاه هایی که در تخلف هایپرقدمت، ترک فعل کردند را اعلام می کنم

منصورعلی زارعی نماینده مردم شریف شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری فارس بیان داشت: همه افراد در برابر قانون یکسان هستند و مردم باید طعم شیرین عدالت را بچشند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: دست یک سرمایه گذار را در دست وزیر قرار می دهم تا مشکلش حل شود ولی اجرای قانون و عدالت را مهمتر می دانم.
زارعی افزود: یک دکه ای که در حاشیه جاده اشتغال خود را ایجاد می کند برایش مهم است، در قضیه هایپر قدمت هم بحث اشتغال زایی مطرح است و مهم است و اگر تخلفی صورت گرفته باشد باید برای همه یکسان باشد.
نماینده مردم ساری و میاندورود اظهار داشت: برخی ها به بنده اعلام می کنند که شما الان که این ساختمان بنا شده اعلام کردید و چرا قبل از ساختن آن اعلام نکردید؟ در صورتی که بنده مسئول و متولی این موضوع نیستم، این ساحتمان بنا شد و اصل را بر این می گذاریم که مجوز دارد ولی وقتی به بنده اطلاع می دهند که مجوزهای لازم را ندارند بنده باید اعلام کنم.
زارعی بیان داشت: چند وقت پیش نامه ای از سمت اداره راه به مراجع قضایی ارسال شد و اعلام شد کار غیر قانونی صورت گرفت، و اگر طی چند روز آینده، اقدامات قانونی در برخورد با این تخلف انجام نشود، افراد و دستگاه هایی که ترک فعل کردند را اعلام می کنم و در این خصوص افراد خاطی باید توسط مراجع بالادست توبیخ و یا حتی عزل می شدند ولی اتفاقی در این خصوص نیوفتاد!
وی افزود: بنده از مسئولان استانی بابت پیگیری نکردن این تخلف گلایه دارم و به متولیان امر دراین خصوص تذکر جدی می دهم.

دسته بندی : آخرین اخبار , اسلایدر
به اشتراک بگذارید : | | |