شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : اجازه تاسیس زباله سوز را بدون رعایت مسائل ایمنی لازم نخواهم داد

منصورعلی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود درمجلس شورای اسلامی درخصوص طولانی شدن پروژه احداث زباله سوز بیان داشت: یکی از علت هایی که این پروژه طول کشید این بود که این پروژه در استان متولی نداشت که این پروژه را بصورت دقیق و منظم پیگیری کند.
وی افزود: بیش از هزار میلیارد تومان بابت به تاخیر افتادن این پروژه به مردم خسارت وارد شده است و حدود ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان هزینه انتقال زباله است.
نماینده مردم ساری و میاندورد ادامه داد: بنده نامه ای به وزیر کشور نوشته ام و بیان کردم: بخاطر اهمیت این موضوع جلسه ای تشکیل شود که با حضور شما، شرکت TTS، استاندار و شهردار و مسئولان اجرایی تکلیف را مشخص کنیم.

زارعی اظهارداشت: نمانیده عالی استان باید خودش شخصا مسئولیت این کار را به عهده بگیرد، ما از رئیس جمهور تشکر می کنیم ولی از وزیر کشور گله داریم.
عضو کمیسیون کشاورزی افزود: آیا اعتبارات عمرانی که از وزارت کشور برای احداث زباله سوز داده شد، انجام شد یا با مشکلات اداری برخورد کردیم؟
زارعی اظهار داشت: بخاطر اهمیت جان مردم ساری و حومه؛ به هیچ وجه اجازه تاسیس زباله سوز را بدون رعایت مسائل ایمنی لازم نخواهم داد./نسیم آوا

دسته بندی : آخرین اخبار , اجتماعی
به اشتراک بگذارید : | | |