شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مردم باید حضور در میدان مسئولان را به عینه ببینند
مردم باید حضور در میدان مسئولان را به عینه ببینند
با اشاره به در پیش بودن هفته دولت؛

مردم باید حضور در میدان مسئولان را به عینه ببینند

منصورعلی زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان ساری که صبح یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ در محل فرمانداری برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن هفته دولت اظهار داشت: این هفته فرصت مغتنمی است تا دولتمردان در همه سطوح گزارشی از عملکردشان به مردم بعنوان ولی نعمتان خود ارائه کنند.

وی دولت سیزدهم را مردمی و حاضر در میدان دانست و افزود: آمارها گواه این است که در دو سال اخیر به اندازه هشت سال در حوزه های مختلف به ویژه اجرای طرح هادی در روستاها و تأمین آب شرب اتفاقات بزرگی افتاده و این مهم باید در هفته دولت به مردم گزارش داده شود.

زارعی با تشکر از حضور میدانی فرماندار ساری در روستای اورست بخش چهاردانگه به منظور پیگیری و به سرانجام رساندن پل این روستا گفت: مردم باید حضور همه مسئولان در میدان را همچون فرماندار محترم لمس و به عینه مشاهده کنند.

وی بر تبدیل سرمایه های غیر مولد به مولد دولت در استان مازندران تأکید نمود و تصریح کرد: چهار و نیم میلیون متر مربع از املاک و مستغلات دولتی با ارزش ریالی صدها هزار میلیارد تومان در مازندران وجود دارد که باید به سرمایه مولد تبدیل شوند.

نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه #مجلس و #دولت مصمم به حل مشکل کشاورزان استان های شمالی هستند، گفت: این اهتمام در بخش های دیگر همچون اشتغال، سرمایه گذاری و گردشگری نیز وجود دارد.

وی همچنین به سرانجام رساندن پروژه پارک موزه #دفاع_مقدس در مرکز استان را مطالبه شهروندان و به ویژه جامعه معزز ایثارگران عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: تکمیل این پروژه نیاز به عزم جدی مسئولان در استان و شهرستان دارد که انتظار داریم حداقل در دو سال باقیمانده از عمر دولت سیزدهم شاهد بهره برداری از آن باشیم.

گفتنی است، در حاشیه شورای اداری شهرستان ساری از عباسعلی کوشکی پیشکسوت رسانه بمناسبت روز خبرنگار و آقای متولی از خادمان قدیمی مسجد جامع ساری بمناسبت روز جهانی مساجد تجلیل بعمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید : | | |