شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : دغدغه ها و مطالبات فعالان صنعت چاپ مازندران
دغدغه ها و مطالبات فعالان صنعت چاپ مازندران
در دیدار با منصور علی زارعی، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛

دغدغه ها و مطالبات فعالان صنعت چاپ مازندران

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، نشست منصورعلی زارعی کیاپی، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری مازندران با فعالان صنعت چاپ استان در اتاق اصناف ساری برگزار شد.

زارعی در این نشست با مهم ارزیابی کردن جایگاه صنعت چاپ در کشور بر ضرورت نوسازی ناوگان این صنعت تاکید کرد و گفت: نوسازی این بخش مهم سبب کاهش هزینه تولید و افزایش بهره‌وری می‌شود که این موضوع به همراه سرمایه در گردش برای صنعت چاپ کشور حائز اهمیت است و مجلس آن را پیگیری می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود از طرح و پیگیری مطالبات و دغدغه های فعالان صنعت چاپ استان در نشست با استاندار، مجمع نمایندگان و همچنین کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان تا رسیدن به راه حلی برای رفع این مسائل خبر داد.

همچنین پیش از این نشست، تعدادی از چاپخانه‌داران و فعالان این عرصه به بیان مهمترین مسائل و مشکلات پیش روی صنعت چاپ استان پرداختند.

گفتنی است؛ منصورعلی زارعی همچنین پیش از آغاز این نشست ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع چاپ افست زارع ساری به عنوان یکی از چاپخانه‌های فعال و باسابقه استان از خدمات بیش از ۵۲ ساله آقای زارع قدردانی کردند.

 

به اشتراک بگذارید : | | |