شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : خرید برنج با قیمت پایین از کشاورزان ناعادلانه است

منصورعلی زارعی صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: آمریکایی‌ها از ۲۸ مرداد شروع به دشمنی کردند و تا الان هم دشمن ملت ایران بودند و هستند که در زمان پهلوی با شاه بودند ولی با ملت ایران نبودند.

وی افزود: باید پاسخگوی مطالبات همه مردم باشیم و رضایت عمومی را فراهم کنیم؛ اگر ما وظیفه اصلی خودمان را انجام ندهیم مطمئناً تاثیرش بر روی جامعه است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی به هفته دولت اشاره کرد و با اعتقاد به اینکه دولت سیزدهم خدماتی که ارائه داد خدمات برجسته‌ای بود، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم دولتی انقلابی است و ما همه پشتیبان دولت هستیم و مجلس شورای اسلامی در کنار دولت است ولی مجلس و دولت دو وظیفه جداگانه دارند.

زارعی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما این است که در برخی موارد قانون را رعایت نمی‌کنیم، تصریح کرد: اگر فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه به درستی اجرایی می‌شد الان شاهد بسیاری از مشکلات نبودیم.

وی ضمن امیدواری به آینده، بیان کرد: مهم‌ترین موضوع حال حاضر کشور اشتغال ، مسکن و رشد اقتصادی است و دولت وظیفه خود را در حوزه کشاورزی انجام نداد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشاورزان نیازمند حمایت بیشتر هستند، افزود: افزایش هزینه‌های تولید و قیمت پایین فروش برنج ناعادلانه است.

زارعی با عنوان اینکه ما در حوزه مسکن در استان مازندران ضعیف هستیم، گفت: آیا دستگاه‌های مدیریتی استان در بحث تامین مسکن برای مردم ضعیف هستند؟ زمین در استان مازندران گران است و در این زمینه دولت باید شرایط را برای مردم تسهیل کند./فارس

دسته بندی : آخرین اخبار , اسلایدر
به اشتراک بگذارید : | | |