شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : «۱۵ خرداد» اساس و مبدأ حرکت انقلاب اسلامی است

«منصورعلی زارعی» نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس با بیان اینکه به برکت خون شهدا و انفاس قدسی شهدا روستای «کیاپی» به «دهکده مقاومت» نام گرفت، اظهار داشت: بی‌هیچ تردیدی شهدایی که افتخار این روستا هستند در راه پیشرفت و ترقی معنوی روستا تأثیر داشتند.

وی با بیان اینکه این روستا اولین گروه رزمنده را در عملیات محرم اعزام کرد، افزود: به برکت خون شهدا امروز رزمندگان مقاومت از فلسطین و لبنان و خانواده‌های شهدای مقاومت در این روستا حضور پیدا می‌کنند و این فرهنگ را شهدا ایجاد کردند.

زارعی با بیان اینکه پانزده خرداد اساس و مبدا حرکت انقلاب اسلامی است، گفت: امروز رهبری نظام، انگیزه انقلابی و اسلامی و مردم سه پایه و سه اصل انقلاب هستند که در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ شکل گرفت و تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ ادامه یافت؛ این مدل نظری انقلاب حضرت امام بود و هنوز هم ادامه دارد.

نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه رژیم سفاک پهلوی اجازه شناسایی شهدای ۱۵ خرداد را نداده بود، بیان کرد: هنوز خیلی از شهدای ۱۵ خرداد گمنام هستند.

به گفته زارعی، امام (ره) خود را خدمتگزار مردم می‌دانست و رهبر انقلاب نیز فرمودند انقلاب اسلامی در هیچ جای جهان بی‌نام خمینی شناخته شده نیست.

تگ های مطلب : ،
دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |