شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : تشکر نماینده مردم شریف ساری و میاندورود از سوت زنی خبرنگاران درباره کارت غیرقانونی هدیه

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور مردم شریف #ساری و #میاندورود و فعالان دلسوز رسانه های استان

سلام علیکم
با آرزوی قبولی طاعات در شهرالله رمضان و لیالی قدر و تسلیت شهادت مولای متقیان؛ امیرالمومنین علی (ع) به استحضار می رساند در روزهای اخیر #کارت_هدیه ای با عنوان دفتر اینجانب از سوی خبرنگاران محترم منتشر شده است که وظیفه دانستم توضیحات زیر را به شما ولی نعمتان خود ارائه کنم:

الف) فعالان و دلسوزان فرهنگی و اجتماعی روستای بادله برای برگزاری جشن #میلاد_امام_عصر (عج) برنامه ای تدارک دیده و برای این کار از اینجانب نیز درخواست مساعدت نمودند. حقیر با توجه به عدم در اختیار داشتن منابع ضمن ابراز شرمندگی از شورای روستای بادله و جوانان متدین و انقلابی، مراتب را طی نامه ای به یکی از دستگاه های اداری منعکس کرده بودم.

ب) دستگاه مربوطه به عنوان مساعدت در برنامه مذکور مبلغ ۳ میلیون تومان به حساب احدی از اعضای شورای اسلامی روستای بادله واریز کرد. در ادامه فعالان فرهنگی روستا مبلغ ۸۰۰ هزار تومان از آن را به هفت تن از روستائیان که نامشان با نام مناسبت #نیمه_شعبان هم راستا بود، تقدیم کردند (نام افراد محترم در اسناد شورای بادله ثبت است). مع الاسف فعالان فرهنگی روستا با دلسوزی اما بدون هماهنگی با اینجانب یا دفتر بنده با مراجعه به بانک رفاه هدایا را ممهور به نام دفتر اینجانب بر روی کارت بانک کرده و به افراد تحویل دادند.

ج) با مشاهده خبر تصویر کارت از سوی برخی خبرنگاران محترم در فضای مجازی به عزیزان روستا تذکر داده و گلایه کردم. از سویی با رئیس محترم شعبه مربوطه بانک رفاه تماس گرفته و ابراز ناراحتی شدید خویش را اعلام نمودم زیرا چاپ نام دفتر اینجانب بر روی کارت که جایگاهی حقوقی و رسمی دارد بدون اخد نظر و استعلام از بنده، عملی #مجرمانه و #غیر_اخلاقی به شمار می آید. به هر روی در مکاتباتی که بین اینجانب و رئیس محترم بانک عامل صورت پذیرفت (نامه ها به پیوست تقدیم مخاطبان گرامی و خبرنگاران دلسوز می شود) ضمن تصریح بانک ذیربط بر تخلف سهوی متصدی بانک مقرر شد نسبت به #برخورد_قانونی با این اقدام مبادرت گردد.

د) سهل انگاری فعالان فرهنگی مراسم مذکور و تخلف محرز بانک عامل موید چند ویژگی در رفتارهای مردم و مسئولان است که باید آن را گرامی داشت؛ نخست اینکه. باید حساسیت جامعه شریف رسانه ای از جمله خبرنگاران محترم آقای روح الله شجاعی و سرکار خانم وزیری را مورد تحسین قرار داد که اینجانب آن را به نحو مقتضی انجام خواهم داد. دوم اینکه عهد من با مردم صبور و بزرگوار ساری و میاندورود در راستای رعایت و التزام عملی به راهبرد پاکدستی اعلامی در شعارهای انتخاباتی ام، پیمانی ناگسستنی است و تا زنده ام در این مسیر گام برخواهم داشت؛ زیرا هیچ امری مهم تر از وجود صداقت انقلابی و پاکدستی و پاکدامنی در مسیر نمایندگی مردم و ارائه خدمتگزاری پاک، را به رسمیت نمی شناسم. از این رو به این وسیله از مردم شهید پرور حوزه ی انتخابیه بخصوص جوانان انقلابی، نخبگان و فعالان رسانه ای می خواهم با قوت و دقت، زمینه ها و اقدامات انحرافی و خدای ناکرده آلوده به فساد و توزیع احتمالی هر نوع پول کثیف و غیر قانونی را در کردار مسئولان و کارگزاران از جمله خود اینجانب بدون هرگونه اغماض رهگیری و با آن وفق قانون و نیز با غیرت انقلابی برخورد نمایند.

در همین راستا طی هفته گذشته و بمنظور پایبندی به شفافیت آراء در ایفای وظایف نمایندگی در نامه ای مکتوب به هیئت رییسه محترم مجلس التزام و همبستگی خود را در شفافیت آرای خود نیز اعلام کرده بودم.

خدمتگزار مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی؛ منصورعلی زارعی

رونوشت: خبرنگاران محترم جناب آقای شجاعی، سرکار خانم وزیری و سایر رسانه های ارجمند؛ باسلام و احترام لطفاً اصلاحیه را منتشر فرمایید.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |