شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : بیش از هزار میلیارد تومان خسارت بابت عدم بهره‌برداری از زباله سوز

منصورعلی زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با ابراز خشنودی از وفاق شکل گرفته میان اعضای شورای اسلامی شهر ساری در انتخاب شهردار از عدم استفاده مناسب از ظرفیت نمایندگان مجلس انتقاد کرد.

زارعی در جلسه معارفه محمدحسین قبادی بعنوان شهردار ساری که صبح پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ در تالار جلسات شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد، با بیان اینکه بدون مشارکت مردم هیچ امری محقق نخواهد شد، گفت: باید تمام برنامه ریزی ها و خدمات در راستای جلب حداکثری رضایت عمومی و شهروندان شریف ساروی باشد.

وی با تأکید بر اینکه شهر مرکز استان آینه تمام نمای استان است، افزود: متأسفانه شأن مرکز استان با برگزاری مراسم معارفه شهردار در مکانی محقر زیر سوال رفته است که باید تدبیر بهتری در این زمینه صورت می گرفت.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با ابراز خشنودی از وفاق شکل گرفته میان اعضای شورای اسلامی شهر ساری در انتخاب شهردار گفت: وجود اختلاف نظر در کار شورایی امری اجتناب ناپذیر است اما اگر حاشیه بر متن غالب شود خدمت به مردم مغفول خواهد ماند.

وی افتتاح نیروگاه زباله سوز ساری را مطالبه جدی مردم مرکز استان از دولت سیزدهم دانست و خاطرنشان کرد: بر اساس آمار در یک دهه اخیر بیش از هزار میلیارد تومان خسارت بابت عدم بهره برداری از این پروژه و حمل و انتقال زباله به دوردست به مردم ساری خسارت وارد شده است.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |