شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مازندرانی ها منتظر اقدامات عملی وزارت کار در حوزه اشتغال هستند

منصورعلی زارعی در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
مازندرانی ها منتظر اقدامات عملی وزارت کار در حوزه اشتغال هستند

منصورعلی زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در نشستی با عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی، زارعی در این دیدار با بیان اینکه ۱۱ دستگاه در استان مازندران در حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، اظهار داشت: متأسفانه میزان تحرک این دستگاه ها قابل قبول نیست و بعد از گذشت سه ماه از استقرار دولت هنوز تغییرات لازم صورت نگرفته و لذا نیاز به بکارگیری نیروهای انقلابی همگام با دولت محسوس می باشد. لازم است وزارتخانه در این حوزه ورود پیدا کرده چرا که مردم مازندران منتظر اقدامات جنابعالی در زمینه اشتغال هستند.

وی در خصوص حذف بیمه یارانه ای در کارگاه های کوچک بخصوص در بخش کشاورزی نیز گفت: اخیراً این موضوع اتفاق ناخوشایند افتاده و من درخواستم از جنابعالی این است که با هماهنگی مجلس و دولت مشکلات بوجود آمده را با تدابیر مقتضی حل نمایید.

زارعی عدم وجود مرکز درمانی اختصاصی برای بازنشستگان و بیمه شدگان تأمین اجتماعی در مازندران را مورد توجه قرار داد و افزود: استان مازندران بخصوص مرکز استان از داشتن بیمارستان مناسبی برای بازنشستگان، کارکنان و بیمه شدگان تأمین اجتماعی محروم است لذا نیاز به یک مرکز درمانی اختصاصی برای بیمه شدگان بسیاری ضروری به نظر می رسد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت کرد در آینده ای نزدیک به استان مازندران سفر کند.

حجت ا… عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه در سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال جوانان و رسیدگی عاجل به مشکلات و چالش ها در مازندران دستور رسیدگی به موضوعات مطروحه از سوی منصورعلی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی را صادر کرد.

دسته بندی : آخرین اخبار , اسلایدر
به اشتراک بگذارید : | | |