شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه موجب تضعیف تولید می شود

زارعی کیاپی در تذکر شفاهی:

حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه موجب تضعیف تولید می شود

نماینده مردم ساری در مجلس از حذف ارز ترجیحی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منصورعلی زارعی کیاپی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: پیشنهاد حذف ارز ترجیحی کشاورزی در بودجه ۱۴۰۱ موجب تضعیف تولید و زنجیره غذایی در کشور می‌شود، اکنون وقت آزمون و خطا نیست و اگر اشتباهی صورت گیرد دولت باید پاسخگو باشد و بداند که جبران این خسارت راه دشواری به دنبال دارد.
نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس ادامه داد: ایجاد منطقه آزاد در استان مازندران با توجه به بازار بزرگ کشورهای همسایه اجتناب‌ناپذیر است، اینکه در سنوات گذشته مناطق آزاد خروجی نداشته است موجب نمی‌شود که این مناطق در استان‌ها حذف شود.
وی با بیان اینکه در مجلس با تصویب و نظارت باید جلوی سوء مدیریت‌ها گرفته شود، اظهار داشت: پاک کردن صورت مسئله راه‌حل مناسبی نیست. همچنین انتظار می‌رود مشکلات صادرات مرکبات استان مازندران برطرف شود، این سوال مطرح است که چرا دولت زمینه تسهیل صادرات را فراهم نمی‌کند. انتظار داریم پیوست عدالت ورزی را در حوزه حقوق و دستمزد بازنشستگان عملیاتی کنند، از سوی دیگر لایحه ساماندهی مشاغل در دستگاه‌ها هر چه سریعتر ارائه شود چرا که میلیون‌ها نیروی شرکتی بدون عدالت در مستمری و امنیت شغلی مشغول کار هستند با این حال شاهد حرکت کند دولت هستیم.

دسته بندی : آخرین اخبار , اسلایدر
به اشتراک بگذارید : | | |