شما اینجا هستید   |

نطق میان دستور
نطق میان دستور

نطق میان دستور

به گزارش خبرگزاری #خانه_ملت؛
__________________
📌 منصورعلی #زارعی_کیاپی، در جلسه علنی صبح یکشنبه دوم آذر ماه مجلس شورای اسلامی، در نطق #میان_دستور خود ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز مهمترین مسئله ایران، مسئله پیشرفت است، اما مهمترین مانع پیشرفت، تفکر و روشی است که قدرت ایرانیان را به گروگان بی عملی خود، به گروگان #خام_فروشی نفت و به گروگان سلاح ضدایرانی تحریم درآورده است.

📌نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کارگزاران این روش دارای پشتکار در اداره کشور نبوده و قادر به درک قدرت ملی ایران نمی باشند؛ چراکه نزدیک به هشت سال است اقتصاد و پیشرفت کشور را به زلف مذاکره با خارجی ها گره زده اما خارجی ها به خصوص آمریکایی ها به آنان خیانت کرده اند.

📌 این عضو کمیسیون #اصل_نود مجلس افزود: اگر از عملکرد ضد ملی ناخواسته خود توبه نکرده و عذرخواهی نمی کنید، لااقل از به گروگان درآوردن مجدد ملت هفت هزار ساله ایران پرهیز کنید.

عضو کارگروه اشتغال اظهار کرد: به این روزنامه ها توجه کنید که رسانه همسو این تفکر هستند و آخرین تیتر آنها در خصوص #انتخابات_آمریکا که می گوید: “آری راه ایران از مذاکرات می گذرد”، اما در مذاکرات با کشاورزان، #صنعتگران، #کارگران، #پکارفرمایان، #معدن_کاران، روستائیان، #مسکن_سازان، #جوانان که ایران تبدیل به کارگاه بزرگ کار و تولید تبدیل شود، خبری نیست.

🌾این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: ما به عنوان مردم #مازندران و #شمال_ایران می توانیم به تنهایی در شمال ایران برای تولید برنج کشور به گونه ای عمل کنیم که چهارصد هزار تنی که امروز در حوزه واردات وارد کشور می شود، در طی دوران برنامه ای پنج ساله ملت ایران را از #واردات_برنج به کشور بی نیاز کرد.

🛠️وی در تذکری خطاب به #وزیر_کشور افزود: قانون #بهبود_فضای_کسب_و_کار و قانون #رفع_موانع_تولید که شما مسئول کار هستید، در کجای کار است؟ چرا به مردم گزارش نمی دهید؟

💳 نماینده مردم #ساری و #میاندورود در مجلس خطاب به وزیر #امور_اقتصادی_و_دارایی گفت: آن #پنجره_واحد که شما می گفتید کجاست؟ چرا به مردم نمی گویید؟

پایگاه اطلاع رسانی و دفتر ارتباط مردمی منصورعلی زارعی نماینده مردم شریف شهرستان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |